Strojírenská výroba
Petr Ebel

... NAŠE FIRMA ...

Vítáme vás na stránkách firmy PETR EBEL. Firma se nachází v Moravskoslezském kraji ve městě Krnov na úpatí podhůří Jeseníků. Na trhu se pohybujeme od roku 2000 v právnické formě - fyzická osoba. Činnost provádíme ve vlastní provozovně v Krnově v ulici Na Břehu. Zaměřili jsme se na opracovávání kovů třískovou technologií, původně na konvenčních soustruzích karuselového typu, nyní již na strojích s numerickým řízením. Výrobu jsme průběžně rozšiřovali o technologie frézování, vrtání, tryskání a tepelné zpracování oceli. Pro komplexnost služeb v oblasti kovoobrábění plánujeme karuselový soustruh s točným průměrem 2200 mm.

V obchodních případech je pro nás zásadní spokojenost odběratele. Zákazníkům vycházíme vstříc zejména termínem dodávky, kdy vzhledem k velikosti firmy s přísným plánováním výroby docilujeme maximální pružnosti, dále pak kvalitou zpracování zakázek s pravidly certifikovaného systému ISO 9000, který však máme pouze ve fázi přípravy. Svým partnerům umožňujeme osobní dohled nad průběhem zakázky a v neposlední řadě nám nepřebujelý administrativní aparát s nízkými režijními náklady, plánování výroby a využívání produktivní technologie umožňuje dosáhnout rozumné ceny za prováděné služby.

SPECIALIZUJEME SE


Obrábění dílců pro železniční dopravu

Specializujeme se na obrábění dílců pro železniční dopravu, zejména podvozkových částí jako jsou kola samotná, kovací nástroje na výrobu polotovarů kol ale i jiné rotační dílce přírubového charakteru až do průměru 1350 mm. Vzhledem k tomu, že spolupracujeme s většími a menšími firmami kooperačně, dokázali jsme opracovat různé dílce se složitými rotačními tvary z oblasti petrochemie, telekomunikace, hutnictví, lodní dopravy, těžařského průmyslu atp.

Náš výrobní závod